تبلیغات
ابابیل - انتقاد شدیداللحن شاهزاده سعودی از وهابیت

ابابیل
اشهد ان لا اله الا الله اشهد ان محمد رسول الله اشهد ان علی ولی الله و اشهد ان سید علی الخامنه ای نائب المهدی عجل الله

بزرگ مردتاریخ

جستجو در ابابیل

موضوع: اخبار -سیاسی -اجتماعی -
در حال حاضر کشورمان را افراطگرایی، نادانی و تکفیر فراگرفته است، لذا باید بنام انسانیت با یکدیگر متحد شویم تا کشور به حاشیه کشیده نشود و نابود نگردد.

 خانم شاهزاده «بسمه بنت سعود بن عبدالعزیز آل سعود» از شاهزادگان سعودی که برادر زاده «ملک عبدالله بن عبدالعزیز» پادشاه سعودی است، طی اظهاراتی شدیداللحن، وهابیون و اندیشه وهابیت را به شدت مورد انتقاد و حمله قرار داد.

وی که چندی پیش نیز انتقادات شدیدی از رژیم سعودی کرده بود، مجددا زبان گشوده و این بار گفت: انتشار اندیشه تکفیری در عربستان، باعث از بین رفتن و زوال نظام سعودی می شود و کشورمان را در نهایت تکه تکه خواهد کرد.

«بسمه بنت سعود» در ادامه افزود: در حال حاضر کشورمان را افراطگرایی، نادانی و تکفیر فراگرفته است، لذا باید بنام انسانیت با یکدیگر متحد شویم تا کشور به حاشیه کشیده نشود و نابود نگردد.

این شاهزاده سعودی همچنین گفت: دستان بنده بسته است و هیچ کاری از دستم بر نمی آید جز اینکه دعا کنم. البته آمادگی، جرأت و شجاعت گفت وگو و مذاکره با علما و شبکه های ماهواره ای و نیز روزنامه های محلی را دارم تا مشکل کشورمان حل شود.

او در ادامه انتقادات خود گفت: بنده کالایی برای جریان های سیاسی و دینی در این کشور نیستم. اول و آخر من یک شهروند عربستانی و از نوادگان بنیانگذار نظام آل سعود هستم که در حال حاضر ستون اصلی این کشور است. ما باید برای از بین رفتن جهل، نادانی، افراطگرایی و شستشوی مغزها تلاش کنیم، همانطور که این کار از اهداف پیامبر عظیم الشأن (ص) نیز بوده است.
نوشته شده در چهارشنبه 7 دی 1390 توسط سرباز گمنام حضرت آقا
امام خامنه ای

درباره ابابیل
نظر سنجی
آمار وبلاگ
Blog Skin