تبلیغات
ابابیل - تشکیل سپاه پاسداران به سبک ایران در کشور مصر

ابابیل
اشهد ان لا اله الا الله اشهد ان محمد رسول الله اشهد ان علی ولی الله و اشهد ان سید علی الخامنه ای نائب المهدی عجل الله

بزرگ مردتاریخ

جستجو در ابابیل

گروهى از جوانان مصرى جمعیت بزرگی را به راه انداخته اند كه نامش را "پاسداران انقلاب مصر" گذاشته اند. آنها پرچم مصر را با همان رنگ ها ولى به شكل و شمایل پرچم ایران درآورده اند و تصویرى از "آیت الله خامنه اى" را نیز در وسط آن گذاشته اند

مصطفى بركات و على رجب از مجله " الوطن العربى" با اعضاى این گروه به گفت وگو نشستند و از آنان شنیدند كه این افراد پیشتاز حمله به دیوار سفارت اسرائیل كه توسط ارتش مصر بنا شده بود، و نیز خود سفارت بوده اند. العربیه. نت با مصطفى بركات تماس گرفت و از این همكار مطبوعاتى كسب خبر كرد كه گروه "پاسداران انقلاب مصر" قصد دارند در روز 25 ژانویه یعنى در سالگرد شروع انقلاب اخیر مصر سفارت امریكا را مورد تهاجم قرار دهند.


روابط داخلى و خارجى محمد الحضرى، دبیركل "پاسداران انقلاب مصر" مى گوید: ما بعد از انقلاب به فكر تاسیس این سپاه افتادیم. تاكنون بیش از 400 نفر عضو داریم كه اعتقادات متفاوتى دارند. در بین این افراد شیعه و سنى و حتى مسیحى وجود دارد. در میان ما ملى گراى عرب و چپ و لیبرال نیز هست. ما براى مصر كار مى كنیم و مى خواهیم همه مردم مصر به ما ملحق شوند.

وى گفت: گروه "پاسداران انقلاب مصر" با جنبش هاى گوناگونى در داخل و خارج مصر در ارتباط است. نزدیك ترین اینها به ما "لبیك یا اقصى"، و"همبستگى بین المللى براى شكست حصار غزه" مى باشند. ما البته با "سپاه پاسداران انقلاب اسلامى ایران" ارتباطى نداریم. اما شاید بتوان گفت همانگونه كه آنها براى دفاع از انقلاب تاسیس شده اند ما هم منظورى مشابه داریم. اگر واقعا بتوانیم ارزش و جایگاهى مشابه آنها داشته باشیم افتخار خواهیم كرد.


محمد الحضرى تاكید كرد: هدف ما این است كه تصمیم هاى مصرى از كاخ ریاست جمهورى مصر درآید نه از واشنگتن یا تل اویو. ما مى خواهیم مصر استقلال سیاسى، اقتصادى و نظامى داشته باشد.

وى افزود: جایگاه اصلى ما مبارزه با طرح صهیونیستى – امپریالیستى است ولى بعضى از رهبران عرب با این موضع مخالف اند و موفقیت ما را شكست پیروان امریكا و اسرائیل مى دانند.

ما هم مثل حسن نصر الله تامین مالى مى شویم. دبیركل "پاسداران انقلاب مصر" مى گوید: ما به افشاى چهره ها و احزاب طرفدار غرب و اسرائیل خواهیم پرداخت. آنها پول مى گیرند كه انقلاب ما را شكست دهند.

اما اگر قرار باشد براى مبارزه اسلحه و پول تهیه كنیم همان كارى را كه حسن نصرالله در لبنان كرد انجام خواهیم داد. ما مى گوییم باید جنبش هاى ضد امپریالیستى و ضد صهیونیستى حمایت شوند.

وى محمد حسنى مبارك را مانع بزرگ حمایت از غزه و فلسطین ولبنان خواند و او را قویترین عنصر امریكا و اسرائیل در جهان عرب برشمرد و افزود: ما اكنون مى خواهیم در جهت عكس حركت كنیم.

محمد الحیدری دبیر سپاه پاسداران انقلاب مصر


به گفته محمد الخضرى: خیلى از افراد "پاسداران انقلاب مصر" انقلاب اسلامى در ایران به رهبرى آیت الله خامنه اى، را الگو والهام بخش خود مى دانند و هدف خود را رویارویى با طرح صهیونیستى – امریكایى مى خوانند.

پرچم مصر و هم پیمانى با ایران

دبیركل "پاسداران انقلاب مصر" که ترجیح داده تركیب خاصى از دو پرچم ایران و مصر را بكار گیرد، مى گوید: مى خواهیم بین مصر و ایران هم پیمانى سیاسى و اقتصادى و نظامى به وجود آید. این دو قدرت اگر در كنار هم باشند اسرائیل و دنبالچه هاى اسرائیل را به دریا مى اندازند.

محمد الخضرى از اینكه اسرائیل و امریكا نمى گذارند ایران و مصر با هم متحد شوند ابراز تاسف كرد و گفت: مشتركات زیادى مى تواند دو كشور را به هم نزدیك كند.

وى در مورد جنبش سلفى ها در مصر اظهار داشت: اینها دنبال ثروت اند و عاشق نفاق در برابر حاكمیت مى باشند. آنها خودشان پیشقدم شدند و پیام فرستادند كه مخالف روابط با اسرائیل نیستند، حال آنكه مردم مصر با این روابط مخالف اند.

 

و حالا با گذشت قریب به یک سال از انقلاب مصر بر تمام دنیا اثبات گردید که انقلاب های اسلامی منطقه برگرفته از انقلاب اسلامی ایران بوده است. پیش بینی های مقام معظم رهبری خیلی زود جامه عمل بر خود پوشاند و امروز که نگاهی به سرگذشت دیکتاتورها در مصر و تونس و لیبی می اندازیم به وضوح در میابیم که کشورهای اسلامی با الگوگیری از انقلاب ایران در سال 1357 دست به سرنگونی دیکتاتورهای خود زدند

در مصر تشکیل سپاه پاسداران انقلاب مهر تاییدی است بر اسلامی بودن انقلاب در این کشور و مشت محکمی است بر دهان کسانی که سعی می کنند با «بیداری جهانی» خواندن این انقلاب ها جریان آنها را منحرف سازندنوشته شده در چهارشنبه 14 دی 1390 توسط سرباز گمنام حضرت آقا
امام خامنه ای

درباره ابابیل
نظر سنجی
آمار وبلاگ
Blog Skin